Available for in-store pickup ONLY. Thanks!
Ravioli PREORDER - 12/13/25
- Regular Price
- $9.00
- Sale Price
- $9.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Zelli Lasagna Sheets
- Regular Price
- $1.00
- Sale Price
- $1.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Lasagna - Short Rib Ragu
- Regular Price
- $25.00
- Sale Price
- $25.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Zelli Fresh Pasta - by the pound
- Regular Price
- $7.75
- Sale Price
- $7.75
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Showing items(s) 1-4 of 4.